České kuchyně

České moderní kuchyně

Ti, co chtějí jít ruku v ruce s módními trendy, dají přednost moderní kuchyni, ve které se setkáváme s bezúchytkovým systémem i různými typy prosvětlení skříněk "svítící poličky". Přibývá zákazníků, kteří považují kuchyni za vizitku své osobitosti a vkusu a zakládají si na dynamickém pojetí interiéru. Moderní kuchyně vynikají především čistými liniemi a střízlivými a jednoduchými tvary.Velmi oblíbené se staly kombinace černé a bílé barvy, a to zejména v lesku a laku. Další novinkou jsou skleněné obklady všech barev, či obklady v designu pracovní desky. Nadstandartní design pak dotvářejí spotřebiče světových značek.

České klasické kuchyně

Lidé upřednostňující tradici a milovníci romantiky mohou volit kuchyň v bohatě zdobeném rustikálním stylu. Ve venkovsky pojaté kuchyni najdou své místo tradiční materiály, zejména dřevo ve své přirozené barevnosti. Důležitou součástí jsou doplňky jako např. madla, pilastry, dřevěné hrany pracovních desek, úchyty, košíky atd. Přestože se jedná o nábytek starobylého designu, kvalita a účelnost dosahuje maximální úrovně a do stylového interiéru lze vhodně zakomponovat i moderní doplňky a spotřebiče.

České sektorové kuchyně

U nás si opravdu vybere každý, proto jestli hledáte levnou sektorovou kuchyň do Vašeho krásného bytu, tak si jí neváhejte objednat přímo u nás. Máme pro Vás připraveno mnoho možností přesně ušité na Vaše finanční možnosti. Pokud hledáte českou levnou sektorovou kuchyň, tak jste na správném místě.