Italské kuchyně SICC

Kuchyně SICC s originálním italským designem. SICC je jeden z největších výrobců kuchyní v Itálii. Tyto kuchyně najdete v Evropě i v zámoří. Velmi široká nabídka od supermoderních modelů s kovovými a skleněnými prvky až po klasické rustikální kuchyně s masivními dvířky. Velký výběr různých nápaditých typů skříní, některé speciální jen pro určité modely. SICC garantuje vysokou kvalitu použitých materiálů a technologií výroby. Tyto kuchyně splňují požadavky normy UNI EN ISO 9001: 2008. Vybírat si můžete s různých provední.

Moderní italské kuchyně

Moderní italské kuchyně
Chcete nádhernou moderní italskou kuchyň? Máme pro Vás připraveno 15 modelů moderních italských kuchyní od největšího italského výrobce kuchyní SICC. V každém modelu kuchyně naleznete možnosti volby dekorů, barev, stolů, židlý a pracovních desek té nejvyšší kvality.

Klasické italské kuchyně

Klasické italské kuchyně
Hledáte spíše kuchyň i klasickém stylu? Máme pro Vás připraveno 8 modelů klasických italských kuchyní od největšího italského výrobce kuchyní SICC. V každém modelu kuchyně naleznete možnosti volby dekorů, barev, stolů, židlý a pracovních desek té nejvyšší kvality.

Provence italské kuchyně

Provence italské kuchyně
Nenašli jste to co jste hledali? Máme pro Vás připraveno 4 modely italských kuchyní od největšího italského výrobce kuchyní SICC, které jsou inspirované nádhernou a okouzlující oblastí Provence. V každém modelu kuchyně naleznete možnosti volby dekorů, barev, stolů, židlý a pracovních desek té nejvyšší kvality.