Italské kuchyně SICC

Kuchyně s originálním italským designem. Tyto kuchyně najdete v Evropě i v zámoří. Velmi široká nabídka od supermoderních modelů s kovovými a skleněnými prvky až po klasické rustikální kuchyně s masivními dvířky. Velký výběr různých nápaditých typů skříní, některé speciální jen pro určité modely. Garantujeme vysokou kvalitu použitých materiálů a technologií výroby. Tyto kuchyně splňují požadavky normy. Vybírat si můžete s různých provedení.

Pracovní desky

Pracovní desky
Chcete nádhernou pracovní desku? Máme pro Vás připraveno několik typů a provedení. V každém modelu pracovní desky naleznete možnosti volby dekorů v té nejvyšší kvality.

Moderní italské kuchyně

Moderní italské kuchyně
Chcete nádhernou moderní italskou kuchyň? Máme pro Vás připraveno 15 modelů moderních italských kuchyní od největšího italského výrobce kuchyní SICC. V každém modelu kuchyně naleznete možnosti volby dekorů, barev, stolů, židlý a pracovních desek té nejvyšší kvality.

Klasické italské kuchyně

Klasické italské kuchyně
Hledáte spíše kuchyň i klasickém stylu? Máme pro Vás připraveno 8 modelů klasických italských kuchyní od největšího italského výrobce kuchyní . V každém modelu kuchyně naleznete možnosti volby dekorů, barev, stolů, židlý a pracovních desek té nejvyšší kvality.

JÍDELNÍ STOLY

Jídelní stoly
Hledáte spíše jídelní stůl moderní či klasický? Máme pro Vás připraveny modely jídelní stolů od největšího italských výrobců . V každém modelu jídelního stolu a židle naleznete možnosti volby dekorů, barev té nejvyšší kvality.

JÍDELNÍ ŽIDLE

Jídelní stoly
Hledáte spíše jídelní židly moderní či klasiku? Máme pro Vás připraveny modely jídelních židlí od největšího italských výrobců . V každém modelu jídelního stolu a židle naleznete možnosti volby dekorů, barev té nejvyšší kvality.