Italské kuchyně SICC

Kuchyně s originálním italským designem. Tyto kuchyně najdete v Evropě i v zámoří. Velmi široká nabídka od supermoderních modelů s kovovými a skleněnými prvky až po klasické rustikální kuchyně s masivními dvířky. Velký výběr různých nápaditých typů skříní, některé speciální jen pro určité modely. Garantujeme vysokou kvalitu použitých materiálů a technologií výroby. Tyto kuchyně splňují požadavky normy. Vybírat si můžete s různých provedení.

Moderní italské kuchyně

Moderní italské kuchyně
Chcete nádhernou moderní italskou kuchyň? Máme pro Vás připraveno 15 modelů moderních italských kuchyní od největšího italského výrobce kuchyní SICC. V každém modelu kuchyně naleznete možnosti volby dekorů, barev, stolů, židlý a pracovních desek té nejvyšší kvality.

Klasické italské kuchyně

Klasické italské kuchyně
Hledáte spíše kuchyň i klasickém stylu? Máme pro Vás připraveno 8 modelů klasických italských kuchyní od největšího italského výrobce kuchyní SICC. V každém modelu kuchyně naleznete možnosti volby dekorů, barev, stolů, židlý a pracovních desek té nejvyšší kvality.

JÍDELNÍ STOLY

JÍDELNÍ STOLY
Hledáte spíše jídelní stůl moderní či klasický? Máme pro Vás připraveny modely jídelní stoly od největšího italského výrobce STOSA. V každém modelu jídelního stolu naleznete možnosti volby dekorů, barev té nejvyšší kvality.