Realizace

Kuchyně na míru

Také jste snili o tom mít kuchyňskou linku postavenou přesně na míru. Bojíte se, že kuchyň na zakázku bude daleko dražší, než klasická? Vyzkoušejte nás! Přesně podle Vašich požadavků a finančních možností pro Vás vytvoříme kuchyň Vašich snů. Grafický návrh a instalační plánky pro Vás vytvoříme zcela zdarma.

Skleněné obklady

Omrzela Vás již kuchyň a chtěli by jste ji nějak ozvláštnit? Plánujete novou kuchyň a nevíte jestli obklady by byly dobrou volbou? Vyzkoušejte JAP skleněné obklady, lakované sklo přesně podle Vašich představ. Vaše kuchyně dostane ihned nový vzhled s použitím moderního a působivého skleněného obkladu.

Interiéry

Chcete mít originální interiér. Nevíte si rady, jak by Váš nový byt měl vypadat. Nechte se inspirovat naší galerií interiérů a nechte si od nás zdarma zpracovat grafický návrh.

Koupelny

Uvažujete nad novou koupelnou? Chcete koupelnu, kterou nikdo nemá... my Vám tento sen splníme a připravíme pro Vás koupelnu podle Vašich představ.

3D projekty

Vždy jste toužili po vysněné kuchyňské lince? Víte jak by měla vypadat, ale chtěli by jste ji vidět dříve než uskutečníte tento sen. V našem kuchyňském studiu SICC Vám zdarma vytvoříme 3D realizaci Vašeho snu s ohledem na Vaše finanční možnosti. Zdarma Vám poradíme s výběrem vhodných materiálů a uspořádání kuchyňské linky, tak aby jste byli maximálně spokojeni.